Zimbabwe

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Zimbabwe kinnisvara müügikuulutusi.

Zimbabwes müüdav kinnisvara

Zimbabwe on lõunapoolne riik Lõuna-Aafrikas. see piirneb põhjaga Sambiaga, Mosambiigiga idas, Lõuna-Aafrikaga lõuna suunas ja Botswanaga läänes. pealinn on Harare.

Erinevalt paljudest teistest Aafrika riikidest ei ole kapital kõige parem koht elamiseks, tegelikult on Harare määratletud kui üks kõige vähem turvalisi linnu Aafrikas.

Kui olete huvitatud Zimbabwes müügiks mõeldud kinnistutesse investeerimisest, soovitame Masvingo linna, pealinna lähedal ja piisavalt hea valikuvõimalusega. On palju uusi hooneid, sest see on korralik turismisihtkoht.

Gweru asub riigi keskel. Linn on huvitav Zimbabwes müügiks pakutavaid majutuskohti otsivatele peredele, sest see on täis talusid ja on koduks mitmetele kolledžitele ja ülikoolidele, eelkõige Midlands State University ja Mkoba Teachers College.

Mutare on Zimbabwe neljas kõige rahvaarvuga linn, see on turismikeskus ja need, kes otsustasid Zimbabwes müügiks kinnisvarasse investeerida, võivad seda teha selleks, et kasutada kinnisvara puhkemajana.

Ära jäta kasutamata kinnisvaraotsinguid Bulawayos, mis on suuruselt teine ​​linn Zimbabwes. Selles linnas müüdava vara tase on keskmisest kõrge, kuna seda peeti Lõuna-Aafrikale läheduse tõttu Zimbabwe tõeliseks majanduslikuks keskuseks ning ka kodutekstiiltoodete, metallurgiatööstuse ja kirjastuste koduks.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB